Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

FAQ

1. Z czego składa się system wieszania obrazów?

System składa się z aluminiowej szyny (1), którą mocuje się bezpośrednio do ściany za pomocą specjalnych klipsów, dzięki czemu nie widać elementów montażowych, a jedynie estetyczną szynę. 

Do szyny zaczepia się linkę (2), którą można włożyć w dowolnym miejscu, można ją również łatwo przesuwać w prawo i lewo, jak również bez problemu zdjąć.

Na lince umieszcza się haczyk (3), który przesuwać można w górę i w dół, dzięki czemu ustawienie odpowiedniej wysokości obrazka jest niezwykle proste. 

2. Czy trzeba wiercić w ścianie?

Tak, ale tylko raz! Na każde 2 metry szyny trzeba wywiercić 6 otworów, mniej więcej co 30 centymetrów. Po przymocowaniu szyny zaczepianie linek, haczyków i regulacja położenia obrazka odbywa się już bez użycia jakichkolwiek narzędzi!   

3. Czy montaż szyn jest trudny?

Nie, montaż jest prosty nawet dla mniej doświadczonych osób. Wystarczy umiejętność obsługi wiertarki. Do każdej szyny dołączona jest instrukcja, która wszystko szczegółowo objaśnia.

4. Jak dobrać szyny, linki i haczyki?

Wszystko zależy od tego, co chcemy wieszać. Szyny, linki i haczyki różnią się od siebie kolorem, maksymalnym obciążeniem i designem. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu: 503341204. Chętnie doradzimy!

5. Jak ciężkie rzeczy można wieszać? 

Wszystko zależy oczywiście od doboru szyn, linek i haczyków. Szyny mają wytrzymałość od 25 do 45 kg na metr bieżący, gdyż na 1 metrze szyny możemy powiesić więcej niż jedną linkę z haczykiem.

Maksymalne obciążenie linki to 20 kg w przypadku linki stalowej i 15 kg w przypadku linki przezroczystej. 

Haczyki wytrzymują natomiast obciążenie do 4 kg (haczyk Smartspirng) lub do 20 kg (haczyk Zipper). 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl