Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Systemy zawieszeń STAS to znakomita pomoc dydaktyczna w placówkach szkolnych każdego szczebla 

 

Szkoły mają wiele różnych obszarów, które mają specyficzne potrzeby. Od sal lekcyjnych i korytarzy po aule i laboratoria naukowe – każde miejsce ma unikalne wymagania, ale zawsze istnieje potrzeba eksponowania różnego rodzaju prezentacji, prac uczniów czy innych materiałów edukacyjnych.

Wybór odpowiedniego systemu zawieszeń i akcesoriów pozwala na optymalne zarządzanie przestrzenią z wykorzystaniem potencjału ścian.

 

  

  


Hol i korytarze

Hol i korytarze szkolne pełnią w każdej placówce edukacyjnej ważną funkcję, gdyż uczniowie przemierzają je wielokrotnie w ciągu każdego dnia. Jest to więc świetne miejsce, aby wyeksponować prace czy materiały, które rozbudzą w nich kreatywność, uwrażliwią na sztukę i piękno lub pokażą ciekawą wizję przyszłości. To wszystko można osiągnąć dzięki systemom zawieszeń STAS, które nie tylko umożliwią szybką i łatwą zmianę ekspozycji, ale także zabezpieczą ściany przed uszkodzeniem.


 

Sale lekcyjne

Jedną z możliwości dla szkół każdego szczebla jest zastosowanie w klasach systemów zawieszania STAS. Warto to zrobić, bo dzięki temu można będzie łatwo i szybko zawiesić różnego rodzaju materiały dydaktyczne, plakaty edukacyjne, rysunki i inne dekoracje ścienne. Co więcej, gdy zajdzie potrzeba ich zmiany, zajmie to dosłownie sekundy. To dziecinnie proste!  

Zamontowany w klasie system zawieszania STAS ułatwia pracę nauczycielom, pozwala zaoszczędzić niezwykle cenny czas, a także umożliwia uczniom naukę w sprzyjających rozwojowi warunkach. 


 

Dlaczego systemy zawieszania STAS?

Jesteśmy ekspertami w rozwiązywaniu problemów związanych z prezentacją wszelkich obiektów na ścianach wewnątrz budynków szkolnych.
Systemy zawieszeń STAS nie tylko umożliwią Twojej szkole korzystanie z innowacyjnych rozwiązań, ale także pozwolą obniżyć koszty zarządzania budynkiem.
Zastosowanie produktów firmy STAS zapewnia instytucjom edukacyjnym wiodącą pozycję, oferując uczniom, studentom i pracownikom wiele ciekawych rozwiązań w zakresie projektowania ścian i organizacji ekspozycji stałych i czasowych.

Dzięki systemom zawieszeń STAS wieszanie i wymiana materiałów dydaktycznych, plakatów i innych dekoracji ściennych jest łatwe i chroni ściany przed uszkodzeniami.

Zapraszamy do współpracy na platformie B2B.


Jeśli masz dodatkowe pytania lub chciałbyś zobaczyć przykłady realizacji, skontaktuj się z nami!

  

Szkoła

Listwa do plakatów z drewna teakowego Listwa do plakatów z drewna teakowego
Producent: STAS
Cena:

108,89 zł

szt.
zobacz więcej
Wieszak do tkanin.edu. Wieszak do tkanin.edu.
Cena:

23,58 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl