System linkowy pionowy - nieograniczona ilość kombinacji

Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

System napinanych linek można elastycznie stosować i montować na ścianach lub suficie. Poziomo, pionowo i po przekątnej! Możliwości w połączeniu z innymi systemami szyn STAS są zatem nieograniczone. Rozważmy na przykład aplikacje do tworzenia witryn sklepowych, prezentacji domów w sektorze nieruchomości, wyświetlania menu w restauracjach lub wieszania materiałów w szkołach lub w biurze.

STAS V-TENSE & H-TENSE - NIEOGRANICZONA ILOŚĆ KOMBINACJI
STAS v-tense (pionowy napinacz linki)
Pionowy napinacz linki STAS v-tense razem poziomym napinaczem linki STAS h-tense są częścią asortymentu linkowego systemu zawieszenia. Pionowy napinacz linki STAS v-tense może być stosowany pionowo i jest wyposażony w linkę zakończoną metalowym dyskiem po obu stronach. Linkę bardzo łatwo się napręża. Ponadto do napinacza STAS dodano dodatkową sprężynę, dzięki czemu linka nadal zapewnia wystarczającą elastyczność, co ułatwia zaczepienie w szynie. Pionowy napinacz linki STAS v-tense można łączyć z różnymi systemami szyn STAS, aby łatwo stworzyć prezentację na ścianie.
* Dostępne również w wersji z metalowym dyskiem z jednej strony i elementem ślizgowym Cobra z drugiej do zawieszania na szynie STAS.

Wyślij swój projekt do wyceny


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl