Wieszak -podwójny- do wieszania tablic na listwie papergrip

Cena: 75,00 zł 75.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Stalowy wieszak:

(9,5 cm X 3,3 cm ) x 2 szt.

mocujemy na plecach tablic za pomocą dostarczonych w zestawie wkrętów.

Wieszak do tablic pozwala na zwieszanie wszelkiego rodzaju tablic , lub paneli o wadze do 20 kg. 

Wieszak ułatwia prace z tablicami .Tablice w łatwy sposób zahaczamy okrawędź listwy papergrip. 

Tak powieszona tablice można swobodnie przesuwać wzdłuż listwy papergrip tworząc  odpowiednie kompozycje lub łączyć w jedna ścianę.

 

Ten system zawieszania tablicy został specjalnie opracowany do zawieszania tablicy (o wymiarach maks. 90x120 cm) na uchwycie papierowym STAS (montowanym za pomocą śrub) za pomocą 2 wieszaków. Wieszaki mocuje się do tablicy za pomocą śrub, a następnie umieszcza na uchwycie papierowym, dzięki czemu tablicę można łatwo ustawić i przenieść.

Dodatkowo wieszak wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą, dzięki której nie można go wypchnąć z szyny pod wpływem siły działającej na tablicę. Dzięki zamontowaniu nakładek stabilizujących tablica pozostaje stabilna. Dzięki temu wieszak STAS z uchwytem papierowym doskonale nadaje się do bezpiecznego wieszania tablicy w instytucjach edukacyjnych.

Oprócz tablicy na wieszaku STAS  można zawiesić także inne przedmioty. W przypadku zawieszania lekkich przedmiotów, takich jak mały zegar, wieszak można przymocować za pomocą taśmy dwustronnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl