Proponowane przez nas reflektory są przeznaczone do umieszczania w szynoprzewodach montowanych do sufitu. Taka aranżacja oświetlenia obrazów pozwala na swobodny dobór rodzaju i ilości reflektorów, a także łatwe ich przemieszczanie po szynoprzewodzie. Możemy wybrać zarówno oświetlenie poszczególnych obrazów (lub ich fragmentów), jak i zaaranżować równomiernie oświetloną "ścianę światła". Każda oprawa reflektorów zapewnia możliwość obrotu w płaszczyźnie pionowej i poziomej.

W naszej ofercie są reflektory z niewymiennym, długowiecznym (50-70 tys. godzin) źródłem światła LED. Oświetlenie LED jest bezpieczne dla obiektów sztuki i nie emituje szkodliwego promieniowania podczerwonego oraz promieniowania UV.

Standardowe reflektory SNAIPER D z opcją wyboru szerokości wiązki światła.

Reflektory ZOOM ze zmienną ogniskową regulowaną płynnie w zakresie od 6 do 60 stopni.

Reflektory ARKUS z optyką z wmontowanym układem do kadrowania światła.


Tego typu reflektory dają bardzo silną wiązkę światła. Działają podobnie jak projektor, a nakładka do kadrowania pozwala dokładnie obrysować oświetlany kadr wywołując "efekt WOW"!

Reflektory dostępne w naszym sklepie są przeznaczone głównie do mocowania w szynoprzewodach, ale istnieje możliwość ich punktowej instalacji za pomocą specjalnej puszki sufitowej.

reflektory

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl