Inteligentna dioda LED STAS Wi-Fi (biała) wraz z oprawą STAS classic została opracowana specjalnie do użytku z systemami STAS multirail. Inteligentną lampę STAS Wi-Fi można łatwo zamontować na uchwycie za pomocą dołączonego klucza imbusowego. Możesz łatwo wkliknąć lampę  w dowolnym miejscu szyny  multirail STAS. Oprawę można regulować tylko na wysokość, a podstawę lampy można obracać.


STAS Wi-Fi smart LED z oprawą STAS classic: inteligentne oświetlenie
stas multirail Inteligentna dioda LED STAS Wi-Fi to inteligentna lampa LED, która może być używana z oprawą STAS classic. Lampa jest biała, oprawę można zamówić w kolorze chrom lub białym i długości 50 lub 70 cm. Nie musisz być technikiem, aby zainstalować tę inteligentną lampę LED, ponieważ wystarczy  sygnał Wi-Fi. Dzięki dołączonej bezpłatnej aplikacji i połączeniu z siecią Wi-Fi możesz łatwo włączać i wyłączać inteligentne lampy LED STAS Wi-Fi. Istnieje nawet możliwość indywidualnego podświetlenia każdego obrazu żądaną barwą światła i natężeniem światła (światło ciepłe 2700K > światło dzienne 6500K). Od świeżego światła rano do ciepłego światła wieczorem. 

Inteligentne lampy LED STAS Wi-Fi są w 100% ściemniane w sposób ciągły i to bez interwencji zewnętrznego koncentratora. Możliwe jest również tworzenie grup dla niektórych pomieszczeń, a lampy mają ustawienie timera, dzięki czemu oświetlenie może być włączane i wyłączane automatycznie. Jako wisienka na torcie, inteligentna dioda LED STAS Wi-Fi obsługuje również sterowanie głosowe w połączeniu z Amazon Alexa, Siri i Google Home.

 Opcjonalnie możemy sterować lampami Smart za pomocą  pilota Pilot STAS do inteligentnej diody LED STAS Wi-Fi
Oprócz aplikacji na smartfona, za pomocą tego pilota można również ustawiać i obsługiwać inteligentne lampy LED STAS Wi-Fi.

 zobacz film na YT: 
https://www.stas.nl/stas-armatuur-classic-smart-led.html

STAS-e-smart , inteligentne oświetlenie wi-fi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl